Yüreğimin ateşi sönmedi Ben ölmeden idam edilsinler

0
268

Marmaris suikast timi tarafından şehit edilen polis memuru Nedip Cengiz Eker’in annesi Güzel Ekiz “Onlara müebbet hapis verildi. O günden bu güne yüreğimin ateşi sönmedi. Cumhurbaşkanımızdan o vatan hainleri için idam istiyorum. Ben ölmeden bu vatan hainlerinin asılmasını istiyorum” dedi.

Kurşun Seymen’in silahından çıktı

15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyesi darbeci askerler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaldığı otele saldırdı. Saldırısı sonrasında polis memurları Nedip Cengiz Eker ve Mehmet Çetin şehit düşmüşlerdi. Muğla’da görülen davada Nedip Cengiz Eker’i şehit eden kurşunun binbaşı Şükrü Seymen’in silahından çıktığı krminal incelemer sonrası ortaya çıkmıştı.

İdamlarını istiyorum

Şehit Polis Memuru Nedip Cengiz Eker’in annesi Güzel Eker “15 Temmuz tarihinden bu güne yüreğimin ateşi sönmedi. Oğlumun umutları hayalleri ve geleceği vardı. Oğlum evlenmeyi düşünüyordu. O hainler oğlumun geleceğini elinden aldılar. 2 yıldır yaşadıklarımızı sadece biz biliriz. Hainlere 4’en kez ağırlaştırılmış müebbet hapis verildi. Ben ölmeden yüreğimde ki ateş sönmez. Ben Sayın Cumhurbaşkanımızdan idamın bir an önce çıkartılmasını istiyorum. Ben ölmeden oğlumu şehit eden bu vatan hainlerinin asıldığını görmek istiyorum. Onların ölmesini istiyorum. İnsan ölüm ister mi? Ben onların ölümünü istiyorum. İdamlarını gazetelerde televizyonlarda boy boy resimlerini istiyorum çünkü benim içim yandı” dedi.

MUSTAFA İNCİ

Yorum Yaz