Mete’den Ramazan Bayramı Mesajı

0
220

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Muğlalıların, ülkemizin ve tüm dünya Müslümanlarının Ramazan Bayramını tebrik ederek, bu müstesna zamanlarda kuvvetlenen kardeşlik bağlarının hayatın her safhasına yayılmasını diledi.

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin Ramazan Bayramı mesajı şöyle:

“Saygıdeğer hemşehrilerim, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu kurtuluş vesilesi olan Ramazan ayını huzur içinde tamamlayıp, hüzünle geride bırakırken Ramazan Bayramı’na kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayı boyunca Muğlamızda toplumun farklı kesimlerinden kardeşlerimizle iftarlarda bir araya geldik. Şimdi de tüm İslam aleminin neşeyle karşıladığı bu bayramı Muğlamızda idrak ediyor ve bayramın sevincini kardeşlerimizle paylaşıyoruz.

Ülkemizin, büyük Türkiye hedefi doğrultusunda huzur ve güvenlik içinde güzel bir geleceğe yürümesi en büyük arzumuzdur. İdrak etmekte olduğumuz bu bayramda başta büyüklerimizin gönlünü alabilmenin, eş, dost, akraba ile görüşebilmenin yanında çocukları da sevindirmeyi unutmayalım.

Bu vesileyle Siz değerli hemşerilerime başta olmak üzere, ülkemizin ve tüm dünya Müslümanlarının Ramazan bayramını tebrik ediyorum.”

Yorum Yaz