Kent Güvenlik Toplantısı Yapıldı

0
196

Muğla Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünün sekretaryasını yaptığı Kent Güvenlik Toplantılarının Muğla Vali Yardımcısı Fethi Özdemir ve Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız’ın başkanlığında yapılmasına aralıksız olarak devam edilirken, yapılan toplantılar ve bu toplantılarda alınan kararlar vatandaşların takdirini topluyor.

Bilindiği gibi Muğla İli Menteşe İlçesi’nde kamu hizmetlerinin etkin ve verimli yürütülmesi, vatandaşlarımızın kamu idaresine erişebilirliğinin kolaylaştırılması, sunulan kamu hizmetleri ile ilgili olarak vatandaşlarımızın istek- öneri ve şikayetlerinin yerinde öğrenilmesi amacıyla güvenlik toplantıları gerçekleştiriliyor. Bu bağlam sonuncusu Menteşe Emirbeyazıt Mahallesi’nde gerçekleştirilen Güvenlik Toplantısında Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve Menteşe İlçe Jandarma Komutanı İlhan Evcimen’in yanı sıra diğer kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinden temsilciler hazır bulundular.

Vatandaşların da katılım sağladıkları Güvenlik Toplantısı’nın gerçekleştirildiği mahalle halkının özellikle güvenlik konusunda alınan tedbirlerden son derece memnun oldukları gözlendi.

Yorum Yaz