Kemal Ulusu’dan Muğlaspor’a Ziyaret

0
179

1984-1986 yılları arasında Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı yapan, Gençlik ve Spor eski Genel Müdürlerinden Mustafa Kemal Ulusu Muğlaspor Kulübünü ziyaret etti.
Emekli olduktan sonra yaşamını Bodrum’da sürdüren Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Mustafa Kemal Ulusu, 3. Lig ekiplerinden Muğlaspor Kulübünü ziyaret etti.
Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz tarafından konuk edilen eski Futbol Federasyon Başkanı Kemal Ulusu, Muğlaspor’a 2002 yılından bu yana üye olduğunu ve her fırsatta yeşil beyazlı kulübü takip ettiğini belirterek takıma yeni sezonda başarılar diledi. Muğlaspor Teknik Direktörü Ramazan Silin ile de bir süre sohbet eden Ulusu, Ramazan Hoca’yı eskiden Gençlerbirliği Kalecisi olarak iyi tanıdığını ifade etti.
Ziyareti nedeniyle Kemal Ulusu’ya teşekkür eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, eski federasyon başkanına Muğlaspor kaşkolu hediye etti.
EKİP 48 TOPLULUĞUNDAN MUĞLASPOR’A ÜYE KAMPANYASI…
Öte yandan sivil toplum kuruluşlarının yeşil beyazlı kulübe ilgi ve destekleri devam ediyor. Muğla için toplum yararına çalışmalar yapmak üzere kurulan Ekip 48 Topluluğu Muğlaspor’a üye kampanyası başlattı.
Kampanya hakkında yoğun bir mesai harcayan Ekip 48 Kurucusu Sermet Şener bugün kulübü ziyaret ederek kampanya çerçevesinde üye yaptıkları kişilerin dosyalarını
Muğlaspor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Abdurrahman Uçar’a teslim etti.
kampanyaya devam edeceklerini ifade eden Ekip 48 Kurucusu Sermet Şener herkesin Muğla’nın en büyük tanıtım markası olan Muğlaspor’a destek vermesi gerektiğini kaydetti.

Yorum Yaz