15 Temmuz Şehitleri Anısına Ağaç Dikimi

0
136

Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında Bayır Mahallesi Seydikemer-Antalya Karayolu üzeri Kirsecik Mevkiinde yapılan 15 Temmuz Şehitleri Anısına Hatıra Ormanı Ağaç dikimi programına katıldı.
15 Temmuz Şehitleri Anısına Hatıra Ormanı Ağaç dikimi programına; Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, Seydikemer Belediye Başkanı Vekili Fatih Tosun, İlçe Yazı İşleri Müdürü Halit Dündar, Seydikemer Orman İşletme Müdürü Ömer Kahraman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Müdürü Mücahit Akgün ve vatandaşlar katıldı.
Kaymakam Haktan Gökçekuyu yaptığı açıklamasında; “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı kapsamında İlçemizde bu hafta boyunca Kaymakamlığımızca hazırlanan çeşitli programlarımız olacak. Bugün ilk olarak Bayır Mahallesinde 15 Temmuz Şehitleri Anısına Hatıra Ormanı Ağaç dikimi programına katıldık.”dedi.
Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğü tarafından hazırlanan alana Karaselvi ve fıstık camı fidanları dikimi yapılarak program sona erdi.

Yorum Yaz